İstikbal Flora Genç Odası Takımı ve Fiyatı 2016

Sevgili gençlerimiz için, İstikbal’den genç odası takımları gelmeye devam ediyor. Gençler, yeni sezon İstikbal genç odalarını görmeye hazır mısınız?

Her genç farklı özelliklere sahiptir. Birisi odasının sade bir görünümde dizayn edilmesinden hoşlanır, kimi ise oldukça renkli, enerjisi yüksek olan bir oda ister. Gençlerimiz odalarında bu ambiyansı seçtikleri genç odası mobilyalarıyla gösterirler.

Her genç, farklı özelliklere sahip olduğunu göz önünde bulundurarak, İstikbal’de genç odası ürün gamına farklı genç odası tasarımlarıyla, sevgili gençlerimizin beğenecekleri, rahatlıkla kullanabilecekleri İstikbal genç odası takımları tasarlamışlardır.

2016 İstikbal genç odası takımı modelleri arasına yeni katılan İstikbal Flora Genç Odası Takımı ve Fiyatına siz sevgili gençlerimiz için inceledik. İstikbal Flora Genç Odası Takımında tercih edilen renkler, genç odalarının enerjisini yüksek seviyede olacak şekilde tercih edilmiş. Flora Genç Odası Takımını oluşturan her bir ünitesi, sevgili gençlerimizin rahatlıkla kullanabileceği özelliklerde dizayn edilmiştir.

İstikbal Flora Genç Odasını oluşturan ünitelerin yüksek ayak kullanılması da temizlik işini kolaylaştıran unsurlar arasında yer almaktadır.

İstikbal Flora Genç Odası Fiyatı; 2.252,40 TL.

İSTİKBAL FLORA GENÇ ODASI TAKIMI VE FİYATI

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Bellona Monalisa Yemek Odası Takımı başlıklı makalemizde 2016 bellona yemek odası fiyatları, bellona yeni sezon yemek odaları ve çok şık bellona monalisa yemek odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
bellona monalisa yemek odası modelleri 2016
Muhteşem Bellona Monalisa Yemek Odası Takımı

Yemek odanızı elegan bir görünüme kavuşturmak ister misiniz ? Genelde salonumuzun en güzel köşesinde yer alan yemek odası takımınızın şöyle...

Kapat