Kısa sürede “Ponpon nasıl yapılır?” (video) açıklamalı anlatım

örgü ponpon nasıl yapılır ponpon yapılışı video resimli detaylı anlatım ponpon modelleri 2013

Kısa bir süre içerisinde ponpon hazırlamak ve hazırladığınız ponponu farklı tasarımlar üzerinde kullanmak ister misiniz kızlar? Eğer cevabınız evet ise sizleri aşağıdaki özel anlatım videoyu izlemeye ve izledikten hemen sonra seçtiğimiz özel tasarımları görmeye davet ediyorum. Kısa bir süre içerisinde hazırlayacağınız ponpon ile sizlerde bu anlamda özel işlere imzanızı atabilecek ve ortaya gerçekten harika diyebileceğimiz özel parçalar çıkartabileceksiniz.

Ponpon hazırlayabilmek için öncelikle mutlaka dikkatli davranmalı ve daha sonra el kabiliyetinize güvenmelisiniz kızlar. Eğer bu aşamaları dikkatli bir şekilde uygularsanız ortaya gerçekten harika diyebileceğimiz tasarımları çıkartabilirsiniz.

 ponpon nasıl yapılır video anlatım yapılışı

Kısa sürede “Ponpon nasıl yapılır?” (video) açıklamalı anlatım

Ponpon yapabilmek için; Yün ip, Makas ve iki buçuk dakikaya ihtiyacınız var dostlar.

 PONPON YAPILIŞININ VİDEOSU ( BU VİDEOYU MUTLAKA İZLEMELİSİNİZ )

Bir diğer ismide “yuvarlak püskül” olan “ponpon” yukarıdaki videoyu izledikten sonra kolaylıkla hazırlayabileceğiniz özel bir tasarım modelidir. Ponpon denildiği zaman benim gibi eminim birçoğunun da aklıma berelerin üzeri için örülen “ponponlar” gelir. Ama ponponla hazırlanan öylesine harika tasarımlar var ki çok şaşıracaksınız. Ponponlar çanta, atkı, şal, hediye, kolye, küpe, kırlent, patik-çetik, eldiven, kapı süsü olarak rahatlıkla kullanılabiliyor. Bunlara ek olarak ponponları kullanarak çocuklarınıza ayrıca özel oyuncaklarda hazırlayabilirsiniz.

Ponponun anlatımından söz ettikten ve anlatımı ile ilgili videoyu sunduktan sonra sizlere ponpon ile yapılabilecek özel tasarımlardan sözel olarak bahsettik şimdi ise ponpon ile hazırlanan özel tasarımları sunmak istiyoruz..

PONPON İLE HAZIRLANAN ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER;

 

Bir önceki yazımız olan Örgü işi "fırın eldiveni" ve açıklamalı yapılışı başlıklı makalemizde örgü işi fırın eldiveni yapılışı ve örgü mutfak ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yepyeni Halı Modelleri 2013
Angora Halı’nın Özel Koleksiyonu “Tuana” ( Halı Modelleri )

2013 angora halı tuana koleksiyonu halı modelleri fiyatları ne kadar nerede satılıyor Halı sektörünün ileri gelen firmalarından bir tanesi olan...

Kapat