Muhteşem Bellona Monalisa Yemek Odası Takımı

Yemek odanızı elegan bir görünüme kavuşturmak ister misiniz ? Genelde salonumuzun en güzel köşesinde yer alan yemek odası takımınızın şöyle gösterişli, şık ,modern aynı zamanda oldukça kullanışlı bir yemek odası takımı olsa, nasıl olur ?

Evlerinize çok yakışacağını tahmin ettiğimiz bir anda mekanın ambiyansını değiştirecek olan son günlerde çok tercih edilen Bellona yemek odası takımları arasında yer alan Bellona Monalisa yemek odası takımı, tüm zarafeti, güzelliğini ve inceliğini yemek davetleriniz sırasında sergiliyor.

Bellona Monalisa yemek odası takımı ,zarif dizaynıyla, tercih ettiği soft renklerle yemek odasında farklı bir ambiyansın oluşmasında yardımcı oluyor. Monalisa yemek odası takımını oluşturan tüm üniteler, asaletin duruşunu yansıtan bir edada dizayn edilmiş.

Bellona Monalisa yemek odası takımı modelinde ince detaylarla süslenmiş olup, yemek odalarını elegan bir görünüme kavuşturuyor. Monalisa yemek odası takımında göze çarpan diğer bir ayrıntıysa ,yemek odası ünitesi arasında yer alan büfe aynasının dizaynıdır.

Şimdi ,sizleri asaleti, modernliği ve şıklığı en güzel şekilde gösteren Bellona Monalisa yemek odası takımı örnekleriyle baş başa bırakıyoruz.

BELLONA MONALİSA YEMEK ODASI TAKIMI

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Modern Banyo Modelleri ve Tasarımları 2016 başlıklı makalemizde 2016 modern banyo tasarımları, en güzel banyo modelleri ve modern banyo modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2016 modern banyo modelleri ve dekorasyonları
Yeni Sezon Modern Banyo Modelleri ve Tasarımları 2016

Evlerinizin banyolarını yenilemek istiyorsanız ve yeni sezonda en güncel banyo tasarımlarını takip etmek istiyorsanız sitemizin dekorasyon bölümünden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Yeni...

Kapat