Örgü Erkek Bebek Yeleği Modeli ve Yapılışı

Örgü Erkek Bebek Yeleği Modeli ve Yapılışı
17 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 7.235 kez okundu.

2015 yılında en yeni ve en değerli örgü modellerini bizlerden takip edeceğinizi sizlere bir önceki makalelerimizde söylemiştik. Bugün kü makalemde sizlere, bizler için çok değerli olan erkek bebeklerimiz için çok şık bir tasarımda örgü bebek yeleğini ve yapılışını paylaşmak istiyorum.

Bu modelimizi oldukça kolay bir şekilde örebilirsiniz. Sitemizi yakından takip eden bayan arkadaşlarım örgüyü artık çok iyi öğrendikleri için bu modellerimizi evlerinde ufak ve sevimli bir erkek bebekleri var ise hemen örebilir. Sevimli oğullarına hediye edebilirler.

Umarım modelimizi ve anlatımımızı beğenir , yorumlarda bulunursunuz.  Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

Örgü Erkek Bebek Yeleği Modeli ve Yapılışı


 

örgü erkek bebek yelek modeli yapılışı

Adsız

Bir önceki yazımız olan Çok Şık " Örgü Elbise Modeli ve Yapılışı " başlıklı makalemizde 2015 örgü modelleri, anlatımlı bayan örgü elbise modelleri ve örgü elbise anlatımlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü bayan elbise modeli ve yapılışı
Çok Şık ” Örgü Elbise Modeli ve Yapılışı “

Sizlere yıllardan beridir güzel örgü paylaşımlarında bulunmaya çalışıyoruz ve takipçilerimizin isteği doğrultusunda birbirinden yeni örgü modellerini paylaşıyoruz. Paylaşımlarımız ile birlikte...

Kapat