Örgü Etek Modeli ve Yapılışı ( anlatımlı )

Örgü Etek Modeli ve Yapılışı  ( anlatımlı )
27 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.479 kez okundu.

Yeni sezonda birbirinden farklı ve harika tasarımlarda örgü modellerini bizim sitemizden bulabilirsiniz. Örgü hakkında her bilgiyi ve en yeni modellerini bizleri takip ederek öğrenebilirsiniz. Bu makalemde sizlere 2015 yılının ilk örgü etek modelini ve yapılışını paylaşıyorum.

 

Modelimiz oldukça renkli ve harika bir tasarıma sahiptir.  Modelimizi kendinize veya yakın bir kız arkadaşınıza örebilir ve hediye edebilirsiniz.

Modelimizin anlatımını gayet anlaşılır ve resimli bir şekildedir. Umarım modelimizi örür beğenir  , yorumlarda bulunursunuz.

Örgü etek modelimiz örerken zorluk çektiğiniz bir yer olursa yorum olarak bizlere yazmayı unutmayınız. Örecek olan bayan arkadaşlarıma şimdiden kolay gelsin.

Örgü Etek Modeli ve Yapılışı  ( anlatımlı )


 

2015 örgü renkli etek modeli ve yapılışı

Adsız

Bir önceki yazımız olan Yepyeni Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde örgü battaniye anlatımlı, örgü battaniye modelleri anlatımlı ve örgü battaniye modelleri ve yapılışları anlatımlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 örgü battaniye modeli ve yapılışı
Yepyeni Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı

Kış aylarında evlerimizde kitap okurken, film izlerken veya televizyon seyrederken bizleri soğuktan koruyan en büyük yardımcılarımızdan birisi de battaniyelerimizdir. Biz...

Kapat