Örgü Rende Modeli Yapılışı

Örgü Rende Modeli Yapılışı
13 Haziran 2012 tarihinde eklendi, 3.622 kez okundu.

örgü rende modeli örneği tekniği nasıl yapılır nasıl örülür bilgileri… 

Örgü rende tekniği nasıl yapılır ve bu teknik ile ilgili detaylar nelerdir aşağıdaki detaylı anlatım ile birlikte sizlere sunuyorum. Örgü rende modeli ve detaylı anlatım yapılışına bir göz attıktan hemen sonra sizlerde bu modelin detaylı yapılışını kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Aklınızda örgü rende tekniği ile çeşitli argümanlar hazırlamak var ve siz bu tekniğin detaylarını ve yapılışını öğrenmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken aşağıdaki detaylı anlatımlara bir göz atmak olacak hanımlar. Bende rende örgü modeli hazırlamak istiyorum diyorsanız durmayın aşağıdaki anlatımımıza bir göz atın…

Örgü rende modeli yapılışı:

Model, örgünün arka yüzünde kurulur. 1.Sıra : Tüm ilmekler düz örgü ile örülür. 2.Sıra : Kenar ilmek örülmeden şişe alınır, 2 ilmek ters örülür,iplik şişe atılır, 2 ilmek ters örülür, şişe atılan iplik bu 2 ilmeğin üzerinden geçirilir, 2 ilmek ters örülür… 3.Sıra : Tüm ilmekler düz örgü ile örülür. 4.Sıra : Kenar ilmek örülmeden alınır, iplik şişe atılır, 2 ilmek ters örülür, atılan iplik bu 2 ilmeğin üzerinden geçirilir. ( 2’ci sırada ki ipliksiz ilmekler iplikli, iplikli ilmekler ipliksiz örülür.)

Örgü rende modeli yapılışı video anlatımlı:

kadinmelektir.com

Bir önceki yazımız olan Örgü teknikleri (video anlatımlı) başlıklı makalemizde örgü teknikleri, örgü teknikleri resimli anlatım ve örgü teknikleri videolu anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Andızotu
Andız otunun faydaları konusunda bilmeniz gerekenler!

andız otu nedir nasıl yetişir faydaları yararları etkileri nelerdir...  Andız otunun faydaları konusunda hazırladığımız bu makalemizde, konu hakkında sizlere detaylı...

Kapat