“Renkli Gelin Ayakkabıları” Çok Güzeller!

Yeni sezonda birbirinden renkli ve bir o kadar güzel tasarımlara sahip olan renkli gelin ayakkabılarını bu makalemde sizler ile buluşturuyorum.  Gelinliğini kendi kafasına göre tasarlayan bir çok arkadaşıma oldukça yardımcı olacak olan bu ayakkabı modelleri çok güzeller… Dar gelinlik veya mini gelinlik seçen bayan arkadaşlarıma renkli ayakkabılar çok yakışacaktır.

Yeni sezonda oldukça çok ilgi görmeye başlayan renkli gelin ayakkabılarını sizlerle paylaşıyorum. 2014 – 2015 sezonunda evlenecek olan bayan arkadaşlarım klasikleşen beyaz rengi gelinlik ayakkabıları yerine daha canlı ve daha güzel görünen renkli ayakkabılar ve çiçekler seçebilirler.

Sadece ayakkabınızın rengini değil gelinliğinizin etek bölümüne de renkli motifler ördürebilir ayakkabı rengi ile kombinleyebilirsiniz.

2015 senesinde klasik gelinliklere yer yok, bu sene canlı renklerin süslediği ve renkli ayakkabıların oluşturduğu gelinlik modelleri var. Umarım sizler için paylaştığım renkli gelin ayakkabılarını beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

“Renkli Gelin Ayakkabıları” Çok Güzeller!

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon "Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri" başlıklı makalemizde 2015 etek modelleri, 2015 kalem etek modelleri ve diz altı kalem etek satın al hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
örgü amerikan servisi yapılışı
Örgü “Amerikan Servisi ve Saksı Kılıfı Yapılışı” ( anlatımlı )

Bahçelerimiz veya balkonlarımızdaki masalarda her zaman keyif için veya stres atmak için otururuz.  Bunca zamanı geçirdiğimiz yerlerin de şık ve...

Kapat