Saç Bandı Modelleri

saç bandı modelleri örnekleri çeşitleri ve resimleri sizlerle kızlar….

Merhaba hanımlar, sizlere bu makalemde saç bandı modellerini araştırıp sunmayı istedim. Saçlarına özen göstermeyen nerdeyse hiç bayan yoktur. Elbisemiz makyajımız ve özellikle saçlarımızla bir bütün olmalıyız. Saç bandı modelleri her saç şekline çok yakışmaktadır. Her bayan saçlarını her gün  farklı farklı şekillerde yapmak ister saçınıza takacağınız saç bandı kıyafetinizlede uyumluysa şık olduğunuza hiç şüphe yok demektir. Çok pratik bir şekilde evinizdeki normal bir iple örebilirsiniz. İlerleyen zamanlar da kadinmelektir.com olarak sizlere yapılış teknikleriyle videolu ve resimli olarak da paylaşmaya çalışacağız. İsterseniz taşlı isterseniz çiçekli bir çok şekilde örebilir yeni yeni tasarımlar elde edebilirsiniz.  Yapacak olan bayanlarımıza şimdiden kolay gelsin.  Saç bandı yapmayı unutmayın.

Saç Bandı Modelleri

Galeriye bakmak için küçük resimlerin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Gümüş Simli Abiye Şal Modeli başlıklı makalemizde abiye şal modeli ve yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Beyaz firkete büyük şal modeli
Firkete İşi Şal Örnekleri

firkete şal modelleri çeşitleri örnekleri resimleri Merhaba hanımlar, sizlere diğer makalemde firkete işiyle yapılan değişik örgü modelleri sunmuştum. Bugün ise...

Kapat