Saç Tebeşiri Nedir? Saç Tebeşiri Modelleri ( Trendi )

2013 saç tebeşiri nedir nasıl uygulanır saç tebeşiri trendi modelleri örnekleri

Özellikle genç kızlarımızın son zamanlarda en fazla başvurdukları yöntemler arasında yer alan ‘saç tebeşiri’ yöntemi tüm dünyayı etkisine alan bir akım olarak gösteriliyor. Tüm dünyada trend haline gelen bu özel yöntem; genç arkadaşlarımızın saçlarının uçlarını farklı renklere boyaması yöntemine dayanıyor. Daha marjinal olmak isteyen genç arkadaşlarımızın tercihi olacak bu özel yöntem saçlara kazandırdıkları ile daha farklı görünebilmenizi sağlayabiliyor. Peki saç tebeşiri tam olarak neyi ifade ediyor ve bu tebeşiri uygularken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Saç tebeşiri nedir?;

Saçlarınızın özellikle uçlarını boyamada kullanabileceğiniz saçı yıpratmayan zarar vermeyen ve tek kullanımda kullanılabilen tebeşir boyalarıdır.

Saç tebeşiri uygulaması;

Saçlarınızı yıkadıktan sonra istediğiniz renkteki saç tebeşirini saçınıza sürmeniz yeterli. Saç tebeşirleri asla kalıcı bir yöntem değildir ve saçlarınızı yıkadığınız andan itibaren bu boyalardan kurtulabilirsiniz. Saç boyaları hemen hemen tüm güzellik mağazalarında satılmaya başlandı bile. Fiyatları 25 ile 35 TL arasında değişen bu özel tebeşirler ile sizlerde saçlarınıza farklı görünümler kazandırabilirsiniz.

Saç Tebeşiri Nedir? Saç Tebeşiri Modelleri ( Trendi )

Saç Tebeşiri Modelleri Trendi (9)

 

Bir önceki yazımız olan İnce Telli Saçlar Nasıl Kalınlaşır? ( Özel Bakım ) başlıklı makalemizde ince telli saçlar nasıl kalınlaşır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Uzun Kollu Gelinlik Modelleri 2013  (4)
Uzun Kollu Çok Şık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

uzun kollu gelinlik modelleri trendleri çeşitleri en güzel en yeni seçimlerle 2013 Daha çok tesettür giyimi tercih eden 'gelin adayları'...

Kapat