Straplez Çok Şık ‘GELİNLİK MODELLERİ’ ve Fiyatları

straplez gelinlik modelleri modası trendleri çeşitleri tasarımları fiyatları 2013 2014

Yeni yılın gelinlik trendleri içerisinde yer alan ve birçok gelin adayı tarafından tercih edilen ‘straplez gelinlikler’ son zamanlarda hazırlanan özel tasarımları ile bizlere sunulurlarken bu gelinlik tasarımlarından en iddialı olanları sizler için derledik kızlar.  Özellikle vücut hatlarına güvenen ve cesur olmayı seven gelin adayları tarafından tercih edilebilecek olan ‘straplez’ gelinlikler, özel tasarımları sayesinde epey bir dikkat çekiciler. Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğunuz o özel gününüzde daha ışıltılı ve iddialı olmak istiyorsanız sizlerde ‘straplez’ gelinlik modellerini tercih edebilir ve bu gelinliklerin özel tasarımları sayesinde istediğinizi kolaylıkla elde edebilirsiniz. Hepsi birbirinden şık ve iddialı olan bu harika tasarımlar ile kendi farkınızı rahatlıkla yaratabileceksiniz.

Straplez Çok Şık ‘GELİNLİK MODELLERİ’ ve Fiyatları

Straplez Gelinlik Modelleri ve Fiyatları  (7)

Bir önceki yazımız olan Yeni Yılın En Şık Dekolteli Elbise ve Abiye Modelleri başlıklı makalemizde Dekolteli elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Önü Kısa Arkası Uzun Mezuniyet Kıyafetleri
En Şık ‘MEZUNİYET BALOSU ELBİSE’ Modelleri ve Fiyatları

mezuniyet balosu elbise modelleri tasarımları çeşitleri örnekleri 2013 2014  Mezuniyet baloları için özel olarak hazırlanmış hepsi birbirinden iddialı özel tasarım...

Kapat