Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonu Çok Şıklar !

Geçtiğimiz yıllarda modern gelinlikler gördük ve çok beğendik bu sene klasikliğin ve modernliğin bir arada bulunduğu tasarımlarda gelinlik modelleri ile karşılaşacaksınız. 2015 sezonun en şık gelinlik koleksiyonuna bu makalemdeki modellerimden ulaşabilirsiniz.

Yeni sezonda kabarık , dantelli ve straplez gelinlik modellerini çok beğeneceksiniz.

Bu yıl evlenecek olan bayan arkadaşlarım için hayatından 1 kere giyeceği güzel bir gelinlik modelini almasını istiyorum.

Bu makalemdeki gelinlik modelleri, motifleri ve kesimleri sizlere oldukça çok yardımcı olmakla kalmayacak sizlere en güzel tasarımdaki gelinlik modellerini de sunacaktır.

Sizler için bir araya getirdiğim 2015 gelinlik koleksiyonunu umarım beğenir , yorumlarda bulunursunuz. Almak istediğiniz gelinlik modellerini yorum halinde bizlere bildirmeniz yeterli olacaktır.

Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonu Çok Şıklar !

Bir önceki yazımız olan Dar Paça Tulum Modelleri ve Kombinleri başlıklı makalemizde 2015 bayan modası, dar paça kot tulum fiyatları ve dar paça tulum hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Moda 2015 Dar Paça Tulum Fotoları
Dar Paça Tulum Modelleri ve Kombinleri

Modayı yakından takip eden ve yıllardan beri moda içinde olan bayan arkadaşlarımın giysi dolabında kesinlikle sayısız tulumlar vardır.  2014 -...

Kapat