Yeni Sezon ” Kahverengi Elbise Modelleri ” Çok Şıklar !

Sonbaharın ve kışın rengi vazgeçilmez rengi olan kahverengi rengi bu sene harika elbise modelleri ile karşımızda. Kahverengi elbiseleri giydiğimiz zaman ya da giyen birisini gördüğümüz zaman soğuk mevsimlerin geldiğini o gün öğreniriz.

Kahverenginin açık ve koyu tonları ile yapılmış olan 2014 – 2015 sezonu elbise modellerimizi bu makalemde sizler ile buluşturuyorum.

Birbirinden yeni olan bu elbise modellerinin motiflerini ve kesimlerini çok beğeneceksiniz. Yeni sezona girerken kahverengi elbise modeline hangi renk çanta gider , hangi renk ayakkabı ve hangi takılar gider diye dert etmeyin galerimizde sizlere birbirinden uyumlu kahverengi elbise modelleri ve kombinlerini de paylaşıyoruz.

Yeni Sezon ” Kahverengi Elbise Modelleri ” Çok Şıklar !


 

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon "Bayan Kazak Modelleri ve Kombinleri" başlıklı makalemizde 2014 bayan kazak modelleri, 2015 bayan kazak ve 2015 bayan kazak fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
nako örgü bebek lifi modeli yapılışı
Yeni “Örgü Bebe Lifi Modeli Yapılışı” ( anlatımlı )

Çok şık ve çok canlı renklere sahip olan örgü bebek lifi modelimizi ve yapılış anlatımını bu makalemizde sizlerle paylaşıyoruz. Yapılışı...

Kapat