Yeni Sezon “Yazlık Bayan Bluz” Modelleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, sıcak günlerde geldi. Tabiki de yeni kıyafetler almanın zamanı geldi. Biz bakımlı hanımların her mevsim için dolabında birbirinden güzel modellerde çeşit çeşit renk renk kıyafetleri bulunmaktadır.

Yaz aylarında sizlere birbirinden güzel modellerde ve renklerde bluz modelleri paylaşıyorum.

Yaz aylarının güzel renkleri ile tasarlanmış bu bluz modelleri çok beğeneceksiniz. Bu güzel bluz modelleri ile oluşturulan kombin modellerini de sizlere bu makalemde paylaşıyorum. Örgü bluz 2014 yılı yazının trend bluz modelleri arasına girmeyi başardı.

Değişik renklerde ve tasarımlarda örgü bluz modellerine de bu makalemdeki galerimde inceleyebilirsiniz. 2014 yılı yazlık bayan bluz modelleri ve kombinleri sizlerle umarım modellerimizi beğenir, yorumlarda bulunursunuz.

Yeni Sezon “Yazlık Bayan Bluz” Modelleri

Bir önceki yazımız olan Yeni Trend Büzgü Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2014 büzgü çanta modelleri, büzgü çanta modelleri ve büzgü çantalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Güzel Büzgü çanta modelleri Çeşitleri
Yeni Trend Büzgü Çanta Modelleri

2014 yılında trend çantalar arasında büzgü çanta modelleri yerini alıyor. Özellikle de üst kısmından büzülerek kapanan bu çanta modelleri her...

Kapat