Yeni yılın trendi; “Dantelli Şal” Modelleri ( Çok Şıklar )

dantelli şal eşarp modelleri çeşitleri trendleri modası tesettür giyim modası 2013

Tesettür giyimi tercih eden kadınları ziyadesiyle mutlu edebilecek gerçekten çok özel “dantelli şal” modellerini aşağıdaki galerimizde bir araya getirdik. Özel tasarımlar ile hazırlanan ve kombinlerin en değerli parçası olabilecek bu özel şallar, farklı görünümleri ile sizlere gerçekten önemli katkılar sağlayabilirler. Üzerlerine işlenen “dantel” motifleri ve bunun yanında kendilerine özel olarak yansıtılan renkleri ile gerçekten bir hayli dikkat çekici olan “dantelli” şalları gördüğünüz andan itibaren çok beğeneceksiniz. Yeni yılın trend giyim ürünleri içerisinde de yer alan dantelli şal modellerini özellikle tesettür giyimi tercih eden kadınlarımız bir hayli beğenecekler diye düşünüyorum.

Eğer yeni yılın trendlerine ayak uydurmak niyetindeyseniz sizlerde bu özel parçaları değerlendirebilirsiniz. Taktığınız andan itibaren bambaşka bir görünüme bürünmenize yardımcı olacak bu özel şalları çok beğeneceksiniz.

Yeni yılın trendi; “Dantelli Şal” Modelleri ( Çok Şıklar )

Bir önceki yazımız olan Yeni yılın en iddialı ve şık; Çanta Modelleri başlıklı makalemizde çanta modelleri 2013 ve yeni trend çantalar 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2013 İstikbal yatak odası
İstikbal Elenor Yatak Odası

 

Kapat