Yepyeni Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı

Yepyeni Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı
25 Şubat 2015 tarihinde eklendi, 2.111 kez okundu.

Kış aylarında evlerimizde kitap okurken, film izlerken veya televizyon seyrederken bizleri soğuktan koruyan en büyük yardımcılarımızdan birisi de battaniyelerimizdir.

Biz bayanlar kendilerine ait güzel renklerde olan battaniye modellerini çok severler. Bende sizlere bu makalemde çok şık motiflere sahip ve harika renkte olan örgü battaniye modelimizi ve yapılışını paylaşıyorum.

Daha önceki makalelerimizde sizlere bir çok örgü battaniye modelimizi de paylaşmıştık. Bizlerden yenilerini isteyen takipçilerimiz için yeni bir battaniye modelimizi ve yapılışını paylaşıyorum. Sizler de evlerinizde bu battaniye modelimizi örebilir , rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örecek olan bayan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin. Umarım modelimizi beğenir , yorumlarda bulunursunuz.

 

Yepyeni Örgü Battaniye Modeli ve Yapılışı


 

2015 örgü battaniye modeli ve yapılışı

Adsız

Bir önceki yazımız olan 2015 Örgü Bayan Bolero Modeli ve Yapılışı başlıklı makalemizde 2015 örgü bolero yapılışı, 2015 örgü modelleri ve örgü bolero modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
2015 bayan örgü bolero modeli
2015 Örgü Bayan Bolero Modeli ve Yapılışı

Biz bayanlar bolero giyinmesini çok severiz ve hafif soğuk geçen günlerde bolero modelleri bizlerin vazgeçilmezi olur.  Bu makalemde siz değerli...

Kapat