Yılbaşına Özel Kırmızı Elbise Modelleri 2016

Sevgili hanımlarımız için bazı özel günlerde (yılbaşı ve sevgililer gününde ) kıyafetlerde vazgeçilmeyen bir renk vardır. Evet ,hepinizin aklına geldiği üzere aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı. Hazır yeni bir yıla girmemize sayıl günler kala sevgili hanımlarımız için yılbaşına özel kırmızı elbise modellerine göz attık.

Hem yılbaşında giyebilecekleri hem de yeni yılda bazı özel günlerde ve davetlerde giyebilecekleri 2016 kırmızı elbise modellerini galerimizde bir araya getirdik. Bu yıl kırmızı elbise tasarımlarında modacılar dantelli kırmızı elbise modellerine ağırlık verdiğini görüyoruz. Özellikle sırt dekolteli olan kırmızı elbiseler dantel detaylarıyla süslenerek elbisenin albenisini arttırmış, biraz daha seksiliği ön plana çıkarmıştır.

Yine kol detaylarında ince bir dokunuşla yapılan dantel kollar kırmızı elbiseleri yine bir adım öne çıkartıyor. Yeni sezon kırmızı elbise örneklerinde yine klasik çizginin hakim olduğu küçük detaylar diyebileceğimiz parıltılı taşlarla işlenmiş ışıltılı kırmızı elbiselerde ,sevgili hanımlarımızın ışığını zarafetini yansıtan ayrıntılar olarak sayabiliriz.

Sevgili hanımlar şimdi sizleri özel davetlerinizde bir yıldız gibi parlayıp ışığınızı etrafa saçacak olan çok şık kırmızı elbise görselleriyle baş başa bırakıyoruz.

YILBAŞINA ÖZEL KIRMIZI ELBİSE MODELLERİ

 

Bir önceki yazımız olan Bayanların En Büyük Tutkusu Vakko Bayan Çantaları başlıklı makalemizde 2016 vakko bayan çanta modelleri, vakko bayan çanta örnekleri ve vakko çanta görselleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
yılbaşına özel oje görselleri
Tırnaklarınızı Yeni Yılın Oje Renkleriyle Buluşturun !

Yeni bir yılın yaklaşmasına sayılı günler kala ,yılbaşı programları gözden geçirilmeye başladı. Kimileri sevdiği ile birlikte dışarı da geçirmeyi planlarken...

Kapat