Zayıflamanın en kolay yolu!

Zayıflamanın en kolay yolu!
15 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 1.555 kez okundu.

Sağlıklı ve en kolay zayıflamanın yolu sizlerle

Kadınların kabusu olan fazla kilolar için yapılan diyetler çoğu zaman, iyice sıkıntı vermekten öteye gidemiyor. Diyet yapmadan da kilo vermek istiyorsanız bu yolları deneyebilirsiniz.

Günümüzde tıbbın ilerlemesiyle birlikte, diyet yapmadan da kilo problemini ortadan kaldırmanın yolları ortaya çıkıyor. Bunlardan en önemlisi de hayat ve yeme tarzını değiştirmek. Bu ayrıntılarla para harcamadan da güvenli bir şekilde kilo verebilirsiniz.

– Buzdolabını boşaltın. Böylece hem para harcamazsınız hem de sizi atıştırmaya iten neden yok olur!

– Yeterince uyuyun. Böylece, yiyerek alacağınız enerjiyi uyurken toplamış olursunuz!

– Alkol, ekmek ve karbonhidratlardan uzak durun!

– Mutlaka kahvaltı yapın. Bu size gün içinde harcamanız gereken enerjiyi verecektir ve öğlen yemeğinde çok acıkmıyor olacaksınız!

– Öğün aralarında yemek yeme isteği doğduğunda, sevdiğiniz bir müziği dinleyin. Araştırmalara göre müzik dinlediğiniz zaman da, sevdiğiniz bir yemeği yediğiniz zaman da beyninizin aynı bölgesi uyarılıyor.

Ayakta hiçbir şey yemeyin!

– Yeşil çay için. Araştırmalar gösteriyor ki, yeşil çay içmek vücuttaki kalorilerin yakılmasında çok etkili. Günde 3 bardak yeşil çay içmeye çalışın!

– Yediğiniz şeye konsantre olun. Televizyon seyrederken, bir şeyler okurken ya da e-maillerine cevap verirken yemek yemeyin!

– Asansör kullanmak yerine merdivenden çıkın!

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kış meyvesi narla zayıflayın başlıklı makalemizde Kış meyvesi nar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Jennifer Lopez makyajı
Jennifer Lopez’in makyaj sırları

Jennifer Lopez Makyajı Sizlerle Dünyaca ünlü bayan sanatçılarımızdan olan Jennifer Lopez bizlere hangi makyaj modelini yaptığını söyledi.kadinmelektir.com olarak bunu sizlerle...

Kapat